Net Gelirim

Forex & Affiliate Marketing

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Hit Makinası

Posted by admin Mayıs - 25 - 2009 0 Comment

Bir web siteniz varsa ve bu web sitesi üzerinden para kazanmak istiyorsanız en büyük önceliğiniz sitenizin ziyaretçi sayısıdır. Sitenizin içeriği mükemmle olsada, ürünleriniz çok ucuz yada çok kaliteli olsada, tüketicilere yada sitenize üye olmayı düşünenlere harika kampanyalar hazırlamış olsanızda eğer sitenizin ziyaretçi sayısı düşükse tüm bunların pek bi anlamı olmaz. İşte hit makinası ziyaretçi sayınızı muhteşem bir şekilde arttırmak için kullanabileceğiniz süper bir ziyaretçi yönlendirme paketidir.

Hit Makinası sayesinde sitenize günde 1.000, 5.000, 10.000 ziyaretçi çekebilirsiniz. Üstelik çok uygun bir fiyata bunu yapabilirsiniz. Günümüzde Adwords reklamlarının nekadar maliyetli olduğu bilinen bir gerçek. Hit Makinası sayesinde düşük maliyetlerle yüksek ziyaretçi yüzdesine ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular?

Hitler nereden geliyor?
Uzun denemeler yapılarak çeşitli forum ve video izleme sitelerinden toplanıyor ve sizlere ulaştırılıyor.

Nasıl Geliyor?
Bu siteleri ziyaret eden kullanıcılara under popup denilen teknik ile siteniz gösteriliyor. Bu teknikde ilgili forum yada video portalini ziyaret eden kullanıcılar siteyi gezmeyi bitirdiklerinde sizin siteniz ile karşılaşıyorlar.

Bu yöntem rahatsız etmiyor mu?
Bu forum ve video sitelerini ziyaret eden kişiler o sitelerden çok faydalandıkları için bu gibi reklam çeşitlerini kötü karşılamıyorlar çünkü bu sitelerinde tek geçim kaynağının reklam olduğunun herkes bilincinde.

Ziyaretçi kitlesi nasıl?
Size gönderilen hitler her yaştan, türkiye den (en azından türkçe sitelerde dolaşanlardan) ve hep farklı kişiler oluyor. yani 1 kişi size 1 kere yollanıyor.

Pop-up blocker lar engelliyor mu?
Bu tip popup aslında bildiğiniz popup değil. Kişiler sanki normal browser penceresi açmış gibi siteniz karşılarına çıkıyor ve popup blocker lardan etkilenmiyor. Zaten ziyaretçi istatistiklerinizi gözlemlediğinizde farklı ip den ziyaretçilerin sitenizi dolaştığını göreceksiniz.

Bu sistemin performansı neye bağlı?
Siteniz bu hitleri kaldırabilecek durumda olmalı. Bunu hosting hizmeti aldığınız yerden öğrenebilirsiniz. Ayrıca sitenizin hit gönderdiğiniz sayfası ilgi çekici olmalı. Oraya gelen ziyaretçileri cezbetmek size kalmış 🙂

Bu sayfanızda düzenli olarak değişiklikler yaparak hangi sayfa şeklinin ziyaretçileri daha çok cezbettiğini yakalayabilirsiniz.

>> Hit Makinası Ana Sayfa <<

Maliyet?

ÖDEMELERİNİZ XTicaret.Com Güvencesi altındadır. XTicaret ürün yada hizmeti teslim almadığınızda 1 hafta içinde başvurabileceğiniz ve ödemenizi geri alabileceğiniz bağımsız sizi koruyan bir satış altyapısıdır. Havale/EFT yada 12 taksitle kredi kartınızla da alışveriş yapabilirsiniz.

Sizde bu harika reklam aracı ile web siteniz üzerinden  kısa sürede harika paralar kazanabilirsiniz. Şiddetle tavsiye edilir..

>> Hit Makinası Ana Sayfa <<

Related Posts with Thumbnails

Popularity: 2% [?]

Comments are closed.