Net Gelirim

Forex & Affiliate Marketing

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Para Babası İncelemesi

Posted by admin Mart - 18 - 2009 2 Comments

 

Piyasadaki tamamen Türkçe iki wealth (para kazanmaya yönelik) kitaptan birisi Para Babası. Şerafettin arslan internetten para kazanma konusunda oldukça saygın bir yerde duruyor. Kendi sitesinde para kazanma teknikleri üzerine yayınladığı makaleleri en ince ayrıntılarıyla ve bilinmesi gereken püf noktalarıyla bu kitapta toplamış.

Para Babası isimli kitapta tek bir teknikten değil bir kaç farklı para kazanma tekniğinden bahsediliyor. Affiliate Marketing ve Drop Shiping sistemleri ağırlıklı olarak ele alınmış.Ayrıca Şerafettin Arslan kitabı alan herkeze birde web sitesi veriyor karşılıksız olarak.

Kitabı henüz alma fırsatım olmadığı için ayrıntılı bir değerlendirme yapamıyorum ama bu konuyla ilgilenenlerin kesinlikle okuması gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum. Yakın zamanda benimde alacağım bu kitabın ana sayfasına gitmek için tıklayınız.


Related Posts with Thumbnails

Popularity: 4% [?]

2 Responses so far.

  1. […] Para Babası kitabının yazarı Şerafettin Arslan’dan yeni bir ürün daha. Facebook Para Rehberi. Facebook 400 milyon kullanıcısıyla Google’dan sonra dünya genelinde en çok ziyaret edilen 2. websitesidir. Google’dan farklı olarak insanlar facebook’ta Google’dan daha fazla zaman geçirerler. Facebook’un bu kadar büyük bir ziyaretçe kitlesi olması internet komisyoncularınıda harekete geçirmiş ve facebook üzerinden para kazanma teknikleri geliştirmişlerdir. İşte bu kitapta facebook üzerinden nasıl para kazanabileceğinizi görsel ve ayrıntılı bir şekilde öğrenebileceksiniz. […]

  2. […] Para Babası kitabının yazarı Şerafettin Arslandan harika bir kitap daha… […]