Net Gelirim

Forex & Affiliate Marketing

 • RSS
 • Delicious
 • Digg
 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Youtube

Kazanmanın Püf Noktaları

Posted by admin Nisan - 21 - 2010 0 Comment

Aşşağıdaki sunumu pencerenin sol alt köşesinde bulunan “Menu” düğmesine bastıktan sonra “View Fullscreen” düğmesine basarak tam ekranda seyrediniz.

Bu yazıyı okumadan önce “Network Marketing’de Başarısız olabilirmisiniz?” başlıklı makaleyi okumanızı öneriyorum.

Network Marketing’de başarılı olmak istiyorsanız bazı temel kuralları bilmeniz gerekiyor. Nedir bunlar?

 1. En önemlisi sistemi anlamalı ve inanmalısınız. Network Marketing sisteminin isteyen herkeze ekonomik kurtuluş sağlayabileceği gerçeğini benimsemelisiniz.
 2. Sabırlı olmalı, kısa vadede yüksek kazançlar beklememelisiniz.
 3. Yaptığınız işi çekinmeden çevrenizdekile anlatabilmelisiniz. “Bu işleri bırak bunlar boş işler…” diyenlere kulak asmamalısınız zira faturalarınızı o kişiler ödemiyorlar.
 4. Kendinizi geliştirmeye açık olmalısınız. Konuyla ilgili aydınlatıcı hertürlü belgeyi incelemek bilgi ve motivasyon açısından iyi olacaktır.
 5. Kolay pes etmemelisiniz. Aylarca tek bir alt üye kaydedemiyen insanların bir süre sonra birden yükselişe geçtiği binlerce örneği aklınızda bulundurmalısınız.
 6. Emeklilik yaşına kadar yıllarca çalışan insanların çalışma hayatları bittiğinde ellerinde kalan sadece bir emekli maaşı olur. Siz bir network marketing sisteminde bir kaç sene sabırla çalışırsanız her ay bu emekli maaşının kat ve kat fazlasını kazanabileceğinizi aklınızdan çıkarmamalısınız.
 7. Normal bir işte çalışırken bir hastalık yada işten çıkma durumunda elinizdeki para size kısa bir süre yetecektir. Geçinebilmek için eninde sonunda yeni bir işe girmek zorunda kalırsınız. Network Marketing’de ise belli bir seviyeden sonra siz hastalansanızda yada bu işe vakit ayıramasanızda altınızdaki grubunuz sayesinde gelirleriniz kesilmez süreklidir. Bunu aklınızdan çıkarmamalısınız.
 8. Bu işin en büyük artılarından birisi normal düzeninizi bozmak zorunda olmamanızdır. Çalıştığınız işi bırakmak zorunda olmadan bir ek iş olarak network marketing sisteminde çalışabilirsiniz. Bu özelliği çevrenizdeki insanlara anlatabilmelisiniz.
 9. Network Marketing sektörünün dünya genelinde son yıllarda en çok gelişim gösteren sektör olduğunu ve ekonomi çevrelerince geleceğin en parlak sektörü olarak gösterildiğini, Türkiyede ise henüz yeni yeni gelişmekte olduğunu bu yüzden Türkiyedeki pazar boşluğunun büyük bir avantaj olduğunu kavramalısınız.
 10. Son olarak bu genellemelerin dışında özel olarak eklemek istiyorum. Oksijen Network Marketing şirketine katılmalısınız. Network Marketingde yeni bir dönem başlatan Oksijen Network şirketi ile 80.000 çeşit ürünün alımından ve satışından kazanç sağlayabileceksiniz. Başkalarının milyarlar harcayarak sahip olduğu, içinde 80.000’den fazla ürünün bulunduğu bir e-ticaret sitesine ufak bir meblağ karşılığında sahip olabileceksiniz.

Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Bu söylediklerimi uygulayabilirseniz. Uzun vadede sizde çok kazananlar arasına girebilirsiniz. Herkeze sağlıklı ve bol kazançlı günler dilerim..

Related Posts with Thumbnails

Popularity: 6% [?]