Net Gelirim

Forex & Affiliate Marketing

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Yeni Bir Ekonomik Düzenin Eşiğindeyiz

İnternet gerçeklerinin ülkemizde yeni yeni kavranmaya başladığı günlerdeyiz. Sanal dünya artık sanal olmaktan çıkıp ülke ekonomilerini direk olarak etkiliyen bir oluşum haline geldi. Bu gerçekleri bizden çok daha önce kavramış olan bir çok büyük firma kendi bünyelerinde yeni pazarlama teknikleri geliştirdiler. İnternetin yayılmacı gücünü kendi ürünlerinin reklamını ve pazarlamasını yapmak için kullanmaya başladılar.

Bu pazarlama teknikleri arasında en dikkat çeken sistemler Network Marketing Sistem (çok katlı pazarlama) ve Affiliate Marketing (satış ortaklığı) olarak karşımıza çıkıyor. Bu sistemlerin en temel özelliği ürünlerini pazarlayan firmalara da, bu ürünleri alan tüketicilere de yüksek miktarlarda kazanç sağlaması.

Sitede yazılanları okuduktan sonra yapman gerek tek bir tercih kalıyor. Normal hayatına devam etmek yada.. Normal hayatının düzenini bozmadan bir ek gelir sahibi olmak..

Affiliate Marketing (satış ortaklığı) sistemiyle ilgilenenlerin Google Kazançları ve Para Babası kitaplarını alması gerekiyor. Bu iki kitap bu konuyla ilgili piyasaya çıkmış ilk iki türkçe kitaptır. Bu kitaplar sayesinde Affiliate Marketing sisteminin püf noktalarını öğrenebilecek ve sizde kazanmaya başlıyabileceksiniz.

Aşşağıya satış ortaklığı sistemiyle clickbank’tan aldığım çekin resmini koydum. Hala bu sistemin işe yaramadığını düşünenler varsa tekrar düşünsünler.

Şimdi gelin Google Kazançları tanıtımı ile sistemleri incelemeye başlayalım. Herkeze şimdiden bol kazançlar diliyorum…

“Google’u Kullanarak Hergün Banka Hesabına Nakit para Akışı otomatikleştirelebilir mi?”

 

Evet kesinlikle EVET!!!

Ben ve benim gibi birsürü insan yıllarca internetten para kazanmanın yollarını aradık. İlk başlarda mail oku kazan, tıkla kazan, anket doldur kazan..vs gibi sitemleri denedim. Tahmin edebileceğiniz gibi birçok insan gibi bende hüsrana uğradım. Bu sistemler hem güven açısından hemde kazanç açısından kesinlikle tatmin edici değillerdi. Harcadığım zamanın boşa gittiğini anladığımda başka bir konu üzerine yoğunlaşmaya karar verdim Google adsense.

Yaptığım araştırmalarda adsensin gerçekten kazanç getirebileceğini öğrendim tabi binlerce hit alan bir web siteniz olması koşuluyla! Web tasarımından anlayan birisi olarak bir süre bu konunun üzerine gittim fakat anladımki adsense ile para kazanmak içinde oldukça fazla emek sarfetmek gerekiyor ve buna rağmen getirisi tatminkar boyutta olmuyor. Bunu birçok webmaster’tanda duyabilirsiniz. Bir süre sonra adsense üzerinden para kazanmanında zor ve çok zaman aldığına kavradım ve farklı yollar aramaya başladım.

Network Marketing ile tanıştığımda aradağım kazançlı sistemin bu olduğuna emindim. Bu sistemin gerçekten üstüne düşüldüğünde büyük getirileri olan bir sistem olduğunu anladım. Dünya üzerinde yüzbinlerce kişinin bu sistem üzerinden geçimini sağladığını öğrendiğimde bunu bende yapabilirim dedim ve kolları sıvadım. Hala bir network marketer olarak bu sistemi çevremdeki insanlara anlatmaya çalışıyorum elimden geldiğince.

Fakat bir kaç gün önce hiç beklemediğim birşey oldu google’da rastgele dolaşırken google kazançları adlı siteye rastladım. Google’a herzaman güvenen birisi olarak yazının içeriğini merak ettim ve okumaya başladım ve tahmin edin ne oldu? Yazıyı okumayı bitirdiğimde google kazançları kitabını almaya karar verdim. Bu kitabın gerçekten denenmeye değer bir sistemden bahsettiğini farkettim. Yıllardır internetten para kazanmak için okadar zaman ve para harcamış biri olarak bu kitabın talep ettiği parayı geride bıraktığım bir çok sistemden daha fazla hak ettiğini düşündüm. Ve evet gerçektende ÇOK DAHA FAZLA HAK EDİYOR!!

Affiliate Nedir ?: Affiliate satış ortaklığı anlamına gelir yani siz bir ürünün yada hizmetin affiliate programına ortak olursanız o ürünü sizin üzerinizden satın alan herkezden belirli oranlarda komisyon alırsınız. Google Kazançları size en yüksek komisyonlu ve en çok talep gören ürünleri bulabilmenizi sağlıyacak bilgiler sunuyor. Bu komisyonlar %50 ila %75 arasında değişiyor. Bunlar muhteşem oranlar. Yani diyelim siz 45$’lık bir E-Kitap’ın affiliate programına kayıt oldunuz. Sizin üzerinizden bu kitabı alan herkezden %50 kazandığınızı düşünün. Aracı firmaya verilen masraflarda düştükten sonra yaklaşık her satıştan 20$. Günde tek bir ürün satsanız ayda 600$ para yapar. Birde bu tek bir affiliate ürün için söylediğimiz miktar peki aynı anda 5 farklı ürünün affiliate programına katıldığınızı düşünün.

İnternet üzerinde aklınıza gelebilecek her konuda affiliate programlar bulabilir ve bunların satışını yapabilirsiniz. İnternetten gelir elde etmeyi ciddi anlamda düşünen herkezin içinde bir çok değerli bilgi bulunduran bu kitabı almasını öneriyorum.

 

Kitapta en çok beğendiğim 4 özelliği aşşağıda belirttim.

1. Kitap son derece anlaşılır bir dille, resimli anlatımlarla, karmaşık terimler kullanmadan kullanılan yabancı terimlerinde ne anlama geldiğini açıklayarak herkezin anlıyabileceği bir dille anlatılmış

2. Kitapta anlatılan adımları uygulayarak bir kaç saat içinde para kazanmaya başlayabiliyorsunuz. Harekete geçmeden önce kitabı bir kaç kez okumanızı tavsiye ediyorum çünkü gerçekten içinde bir çok püf noktası bulunuyor.

3. Kitapta anlatılan sistemi uygulayabilmek için bir web siteniz olmasına gerek yok! Bu gerçekten harika bir şey

4. Musa Erdoğmuş kitaptaki gizli mail adresiyle ve msn üzerinden size canlı koçluk yapıyor, sizi yönlendiriyor, olası hataları yapmanızı engelliyor.

Musa arkadaşımız Türkiyede bir ilki gerçekleştirerek Google ve Affiliate programlarından nasıl yüksek miktarlarda gelir elde edilebileceğini Türkçe olarak bu kitapta anlatmıştır. Kitabın bir çok insanın hayatını değiştireceğine eminiz. Ayrıca Musa Erdoğmuş kitabını alan herkeze msn ve mail üzerinden canlı yardımda sağlıyor. Takıldığınız noktaları birebir sorabiliyorsunuz. Açıkçası Net-Gelirim’in yapımcısı olarak bu kitabı tamamiyle destekliyorum.

Kitabın ana sayfasına gitmek ve konu hakkında daha detaylı bilgi almak için aşşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Google Kazançları kitabının ayrıntılı incelemesi ve konu başlaklarına bakmak için tıklayınız.

Not: Kitabı aşşağıdaki link üzerinden alan herkeze bende msn üzerinden her konuda yardımcı oluyorum.KREDİ KARTINA 12 AYA VARAN TAKSİTLENDİRME SEÇENEĞİ EKLENMİŞTİR. ARTIK GOOGLE KAZANÇLARI KİTABINI TAKSİTLE ALABİLİRSİNİZ!

 

 

 

 


 

 

 

İletişim:

net-gelirim@hotmail.com /   iletisim@net-gelirim.com


Popularity: 9% [?]