Net Gelirim

Forex & Affiliate Marketing

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Oksijen Network

Posted by admin Nisan - 7 - 2010 Oksijen Network için yorumlar kapalı

Bir şirket düşünün, tüm gücünü kazanç planından ve ürünlerinin kalitesinden alan, Türkiyede hiçbir network marketing firmasının sağlayamadığı kolaylıkları üyelerine sunan, vizyonunu geniş tutan, sadece yurt içinden değil yurt dışındanda üyelik kabul eden; ve bir kazanç planı düşünün halkın her kesimine hitab eden, gelirlerinizin katlanarak artacağı, risk almadan para kazanabileceğiniz, düzenli bir ek gelire sahip olabileceğiniz bir kazanç planı.. Tüm bunları bir araya getiren şirketin adı Oksijen Network Marketing.

Günümüzde bir çok insan biliyoruz ki kendi ihtiyaçlarını ancak karşılayabilecek kadar para kazanabiliyor. Bir çok insanın lüx diye tabir ettiğimiz sosyal etkinliklerden faydalanma şansı yok malesef. Kazandığımız paralar belli, giderlerimiz belli.. Peki alternatif bir kazanç planımız olsa. Bu kazanç planı sayesinde her ay bir aylık memur maaşı kadar sabit gelir elde etme şansımız olsa yada çok daha fazlasını kazanma şansımız.. ve bu alternatif kazanç planını uygulamak için yüksek yatırımlar yapmak zorunda olmasanız, günlük düzeninizi bozmak zorunda olmasanız.. Bu şansı değerlendirmek istemezmiydiniz? Şimdi bir şansınız var gerçekten. Oksijen Network Marketing şirketine katılarak tüm bu söylediklerimi elde etmeniz mümkün.

Aşşağıdaki sunumu pencerenin sol alt köşesinde bulunan “Menu” düğmesine bastıktan sonra “View Fullscreen” düğmesine basarak tam ekranda seyrediniz.


Oksijen Network Marketing şirketi ve geliştirdiği harika sistem ile ilgili hazırlamış olduğum sunumu aşşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Sunumdaki tablolardan tam verim alabilmek için pencerenin altındaki “FULLSCREEN” tuşuna basarak tam ekranda seyrediniz.

[pro-player width='580' height='430' type='video']http://www.net-gelirim.com/wp-content/video/Untitled2.mp4[/pro-player]


Türkiyede genel olarak malesef network marketing işiyle ilgilenen sponsorlar alt üyelerinin motivasyonunu sağlamakla mükellef olduğunun bilincinde değil. Halbuki network marketing sistemlerinin en temel prensiplerinden birisi budur. Sponsor üye alt üyelerine her konuda, gerek bilgi ve tecrübe gerekse üye kaydı konusunda yardımcı olmakla mükelleftir. Bunları yerine getirdiği taktirde hem altındaki üye işten kopmamış olacak ve daha çok kazanmaya başlayacak hemde kendiside alt üyenin aktifliği sayesinde daha çok kazanacaktır. Bu konuların bilincinde olduğum için alt üyelerime gerek yeni alt üyeler bulma konusunda gerekse bilgi paylaşımı konusunda elimden geldiğince yardımcı oluyorum.

Ödemelerinizi kredi kartı, banka havalesi, eft yada posta çeki yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünlerin büyük çoğunluğu 10 Haziran itibari ile eklendi. Ana sitenin tasarımı değişti. Sitede çalışlamalar devam ediyor.


Sizde bu kazançlı aileye katılmak istiyorsanız aşşağıdaki üyelik linklerinden birini kullanarak sisteme dahil olabilirsiniz. İlerde düzenlenecek özel kampanyalardan faydalanabilmek ve organizasyonunuzu kurma aşamasında bizden gerekli alt üye desteğini alabilmek için üyelik işleminde aşşağıdaki linklerden birini kullanmanız gerekmektedir.

DİSTRİBİTÖR ÜYELİK


ÜCRETSİZ ÖN ÜYELİK


Network Marketing Yolculuğu kitabının yazarı Ali Dinler ile yapılan bu harika söyleşiyi muhakkak izlemenizi öneriyorum.

KRİZDEN ÇIKIŞTA NETWORK MARKETİNG’İN ÖNEMİ (1. BÖLÜM)

KRİZDEN ÇIKIŞTA NETWORK MARKETİNG’İN ÖNEMİ (2. BÖLÜM)


KRİZDEN ÇIKIŞTA NETWORK MARKETİNG’İN ÖNEMİ (3. BÖLÜM)

Related Posts with Thumbnails

Popularity: 6% [?]

Comments are closed.