Net Gelirim

Forex & Affiliate Marketing

 • RSS
 • Delicious
 • Digg
 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Youtube

Oksijen Network Marketing Nedir?

Posted by admin Nisan - 21 - 2010 5 Comments

Oksijen Network Marketing genel bir tanımlamayla bir Network Marketing şirketidir. Fakat sadece bir Network Marketing şirketi değildir. Oksijen Network Marketing çok katlı pazarlama ve satış ortaklığı sistemlerinin harmanlanmasıyla ortaya çıkan kendi geliştirdiği mükemmel bir sistem ile çalışan, üyelerine hayallerini kurdukları hayatı yaşama olanağı sunan, internetin kullanımının olduğu heryerde üyelerine müthiş bir ek gelir sağlayabilen bir Network Marketing firmasıdır.

Oksijen Network Marketing, bünyesine katılacak 80.000’den fazla ürünle Network Marketing sektöründe yeni bir dönem başlatmayı hedefleyen, geleceği görebilen ileri görüşlü insanları bir araya getiren, internetten para kazanmanın artık sanıldığı kadar zor ve güvensiz olmadığını anlayan insanların toplandığı büyük bir ortak kazanç platformudur.

Oksijen Network Marketing ufak bir yatırımla, içinde 80.000’den fazla ürünün bulunduğu bir websitesini sizin hizmetinize sunabilen ve bu websitesinden sattığınız her üründe altınızda bir network organizasyonu oluşturan, ayrıca direk satışlardanda yüksek meblağlar kazanabileceğiniz ve kendi alışverişlerinizden yine kazanç sağlayabileceğiniz bir sistemi hizmetinize sunabilen tek Network Marketing şirketidir.

Oksijen Network Marketing her ay ürün satmak yada almak zorunda olmadığınız, insanları ikna etmek için uğraşmayacağınız, zamanınızı almayacak, sizi uğraştırmayacak, tahmin edemiyeceğiniz bir hızla grubunuzun ve gelirlerinizin artacağı yegane Network Marketing şirketidir.

Oksijen Network Marketing şuan kendiniz ve sevdikleriniz için yapabileceğiniz en akıllı yatırımdır..

Oksijen Network Marketing Distribitörü

Ali Aydın

Msn: net-gelirim@hotmail.com

Tel: 0555 744 43 23

Ürünlerin büyük çoğunluğu 10 Haziran itibari ile eklendi. Ana sitenin tasarımı değişti. Sitede çalışlamalar devam ediyor.


Aşşağıdaki sunumu pencerenin sol alt köşesinde bulunan “Menu” düğmesine bastıktan sonra “View Fullscreen” düğmesine basarak tam ekranda seyrediniz.

Related Posts with Thumbnails

Popularity: 5% [?]

5 Responses so far.

 1. Liam Price diyor ki:

  Network Marketing is a very good way to promote your products in a short period of time.*,-

 2. Freddie Cook diyor ki:

  Network marketing is really great for easily earning cash in a short period of time.~:-

 3. Shower Screen  diyor ki:

  network marketing is one of the ways that you can become a millionaire in such a short time-~`

 4. network marketing is ideally the fastest way to promote affiliate products but you have to establish a network first*.”

 5. Winding Machine diyor ki:

  Network Marketing is of course very popular because it can earn you lots of money in a very short period of time *”-