Net Gelirim

Forex & Affiliate Marketing

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Aşşağıda ki yazı bana ait olan www.mysynergystreet.org sitesinden birebir alınmıştır.

Size çok basit bir çalışma planıyla kısa süre içinde nasıl yüksek bir sabit gelire ulaşabileceğinizi anlatacağım. Bu okadar mükemmel, kolay ve güvenli bir sistem ki siz ve üyeleriniz çalışma planına sadık kalırsanız daha 3. ayınızdan aylık 4-5 milyar sabit gelire ulaşmanız mümkün! Evet doğru duydunuz 4-5 milyar, yada çok daha fazlasına… İnandırıcı gelmiyor muhtemelen bu söylediğim ama sistemi ve çalışma planını gördüğünüzde bana hakvereceksiniz.

Network Marketing sistemine yabancı olanlara önce “Neden Network Marketing” başlıklı yazımı okumalarını öneriyorum.

Ben uzun zamandır network marketing sektöründeyim. Aynı zamanda internet üzerinden para kazanma konusunda oldukça tecrübeliyim diyebilirim. Aşşağıda internet üzerinden para kazanma ve network marketing konularıyla ilgili sitelerimden bazılarının adreslerini görebilirsiniz.

www.net-gelirim.com

www.networkmarketing1.net

www.referansbul.net

www.sendeparakazan.org

Aynı zamanda yakın zaman önce bir süredir üzerinde çalıştığım eğitim setini bitirdim. İsmini Zenginlik Zamanı koyduğum 137 sayfalık eğitim seti şuan 75 TL satış fiyatıyla piyasada satılmakta. Bu eğitim setinde Affiliate Marketing konusuna değindim ve ücretli/ücretsiz reklam teknikleri üzerinde durdum. Aşşağıdaki linkten kitabın satış sayfasını inceleyebilirsiniz.

www.zenginlikzamani.net

Peki tüm bunları niye anlatıyorum? Konumuzla ne alakası var? Tüm bunları anlatıyorum çünkü bu konuda tecrübeli olduğumu ve bana güvenebileceğinizi anlamanızı istiyorum.

Gelelim asıl konumuza. Size anlatacağım bu şirket ve sistem ile 3. ayınızdan itibaren aylık 4.000 – 5.000 TL sabit gelire ulaşabilirsiniz demiştim! Evet kesinlikle ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu işi ciddiye almak.

Size şöyle bir soru sorsaydım cevabınız ne olurdu? Aylık 10$ ödeyerek 3. ayından itibaren 4.000 – 5.000 TL kazanabileceğin bir iş teklifim var ilgilenirmisin? Bazılarınız muhtemelen bu teklifi ciddiye almayıp iş teklifini dinlemeden hayır cevabı verirdiniz ama inanıyorum ki büyük bir çoğunluğunuz inanmasa bile işin ne olduğunu merak edeceğiniz için teklifi dinlemeyi tercih ederdiniz. O halde bu teklifle ilgilenmeyenler siteden ayrılabilirler. Teklifi duymak isteyenler kalsınlar çünkü başlıyoruz.

Türkiyeden ilk üyesi ben olduğum bir network marketing şirketinden bahsedeceğim size. Aslında sadece bir network marketing şirketi değil. Facebook, ebay, linkedin, meetup.com gibi sitelerin harmanlanmasıyla ortaya çıkmış bir şirket diyebiliriz. Şirketin ismi Synergy Street. Bu siteyi ücretli bir sosyal paylaşım platformu olarak düşünebilirsiniz. Facebook gibi. Peki facebook gibi ücretsiz bir alternatifi varsa neden bu şirkete üye olmalıyım diye düşünenler olacaktır. Cevabı basit. Facebook size para kazandırmıyor; ama Synergy Street’e üye olarak hayallerinizin ötesinde bir gelire ulaşmanız mümkün.

Şirketin kazanç planı çok basit ve her bütçeye uygun. Şirkete premium (ücretli) üye olan herkes aylık 10$ yatırıyor. İlk üye olurken kullandığınız kredi kartından her ay otomatik olarak 10$ çekiliyor yani kendiniz her ay 10$ yatırmakla uğraşmıyorsunuz. Tabi ki istediğiniz zaman şirketten ayrılmakta özgürsünüz.

Şirkete yatırılan her 10$’ın 7$’ı 7 alt kademeye 1$ olarak geri dağıtılıyor. Yani şirket aldığı paranın %70’ini sisteme yani üyelerine geri dağıtıyor. Biraz daha açık ifade etmek gerekirse..

1. Kademe alt üyelerinizden aylık 1$ alıyorsunuz. (Sizin bulduğunuz üyeler)

2. Kademe alt üyelerinizden aylık 1$ alıyorsunuz. (1. kademe üyelerinizin bulduğu üyeler.)

3. Kademe alt üyelerinizden aylık 1$ alıyorsunuz. (2. kademe üyelerinizin bulduğu üyeler.)

4. Kademe alt üyelerinizden aylık 1$ alıyorsunuz. (3. kademe üyelerinizin bulduğu üyeler.)

5. Kademe alt üyelerinizden aylık 1$ alıyorsunuz. (4. kademe üyelerinizin bulduğu üyeler.)

6. Kademe alt üyelerinizden aylık 1$ alıyorsunuz. (5. kademe üyelerinizin bulduğu üyeler.)

7. Kademe alt üyelerinizden aylık 1$ alıyorsunuz. (6. kademe üyelerinizin bulduğu üyeler.)

Yani 7 alt kademeye kadar grubunuzda ki her üyeden aylık 1$ kazanıyorsunuz. Üye başına aylık 1$ ilk bakışta az gibi görünebilir size ama emin olun öyle değil. Şirketin hazırlamış olduğu 21 haftalık çalışma planını gördüğünüzde nedemek istediğimi anlayacaksınız. Fakat ondan önce size tanıdığım bir arkadaşımdan bahsetmek istiyorum.

Network Marketing sektörüyle ilgili olanlarınızdan bazılarının bilebileceği bir şirket var GDI (Global Domains International) GDI firmasının kazanç planı size tanıtımını yaptığım şirketin kazanç planına yani Synergy Street kazanç planına çok benziyor. GDI firmasında da aylık 10$ aktiflik var fakat GDI’ın kazanç planında 5 alt kademeye 1$ olarak geri ödeme yapılıyor. Synergy Street‘de ise 7 alt kademeye 1$ geri ödeme yapılıyor. İki şirkette tamamen internet odaklı. Herhangi bir ürün (kozmetik ürünleri, temizlik ürünleri, sağlık ürünleri, tekstil..vs) satmak için uğraşmıyorsunuz. Size bahsedeceğim bu arkadaşım yaklaşık 3 sene önce GDI firmasına girdi ve tahmin edin şuan aylık sabit geliri nekadar? 15.000 TL civarında ve geliri giderek artıyor çünkü altında oluşan dev ekip sürekli yeni üyeler buluyorlar. Artık kendisi yeni üye bulmakla uğraşmıyor bile.. Bahsettiğim arkadaşım yaklaşık 2 ay önce askere gitti ve 27 yaşında. Bu yaşta böyle bir gelir seviyesine ulaşmak güzel olsa gerek…

Bunu anlatmamın sebebi üye başına aylık 1$ kazandıran bir sistemden 3 sene içinde bir insanın nekadar kazanabileceğini göstermek ve GDI firmasında sadece 5 alt kademeye kadar ödeme alıyorsunuz. Synergy Street‘de ise 7 alt kademeye kadar ödeme alabiliyorsunuz.

Şimdi size şirketin hazırlamış olduğu 21 haftalık çalışma planını anlatacağım. 21 hafta sonunda kazancınızın ne seviyeye gelebileceğini gördüğünüzde şaşıracaksınız.

Aşşağıda ki tabloda aylık potansiyel kazancınızı görebilirsiniz. Bu gelir seviyesine ulaşmak için yapmanız gereken haftada 1 üye bulmak ve üyelerinizinde 21 haftalık bu kazanç planını anlamalarını sağlamak. Siz ve üyeleriniz 21 hafta boyunca haftada sadece 1 üye bulduğunuzda aşşağıda ki tablo ortaya çıkıyor…

HAFTA ÜYELER AYLIK KAZANCINIZ
1 1 $1
2 3 $3
3 7 $7
4 15 $15
5 31 $31
6 63 $63
7 127 $127
8 254 $254
9 501 $501
10 967 $967
11 1815 $1,815
12 3301 $3,301
13 5811 $5,811
14 9907 $9,907
15 16383 $16,383
16 26332 $26,332
17 41225 $41,225
18 63003 $63,003
19 94183 $94,183
20 137979 $137,979
21 198439 $198,439
WEEK MEMBERS YOUR MONTHLY CASH REWARDS
MOUNTH? IN YOUR WHAT OTHER HOME-BASE BUSINESS DO
YEAR? NETWORK YOU KNOW OF THAT HAS THIS POTENTIAL?

Elbette her hafta bir üye bulamayabilirsiniz bazende haftada bir üyeden çok daha fazlasını fazlasını bulabilirsiniz. Aynı şey üyeleriniz içinde geçerli. Burada anlamanız gereken bu işi ciddiye aldığınız takdirde kısa süre içerisinde kazancınızın ne boyutlara ulaşabileceği.

Şirket ödemeyi, istediğiniz bir banka hesabına yada paypal hesabına yapabiliyor ve en güzelide haftada bir ödeme alabiliyorsunuz. Diğer bir çok şirkette olduğu gibi ödeme alabilmek için 1 ay boyunca beklemek zorunda değilsiniz.

Peki benim Synergy Street şirketini tercih etmemin nedenleri neler. İlk olarak ben network marketing sistemine sossuz güvenen birisiyim. Doğru şirket bulunduğunda insanların neler kazanabildiklerini gördüm. Benim için doğru şirket Synergy Street çünkü ilk olarak işimi tamamen internet odaklı yapabiliyorum. Herhangi bir ürün satmak için yüzyüze görüşmeler yapmak zorunda değilim. Dünyanın her yerinden kendime alt üyeler bulabilirim. İkincisi şirketin kazanç planı benim her zaman savunduğum network marketing felsefesiyle mükemmel bir şekilde örtüşüyor. Nedir bu felsefe. Bana göre network marketing sistemlerinde sisteme giriş ve aylık aktiflik ücretleri düşük olmalıdır. Çünkü network marketing sisteminin özünde geniş kitlelere hitap edebilme gerekliliği vardır. Yüksek giriş ücreti yada aylık aktiflik ücreti olan sistemler ise bu en temel kuralı sağlayamazlar. Synergy Street aylık sadece 10$ (15 TL) ödeyerek kendi işimizi kurabilme imkanını sunuyor bize. Aylık 10$ lık bir ücretin kimsenin bütçesini zorlamayacağını düşünüyorum. Bu yüzden bu sistem çabuk yayılmaya çok müsait.

Bunun dışında Synergy Street şirketine üye olduğunuzda facebook gibi bir sosyal paylaşım platformuna üye olmuş oluyorsunuz. Fakat burada ki insanların hepsi affiliate ve network marketing konusuyla ilgili insanlar ve bir çoğu yeni iş fikirlerine açık insanlar. Sitede farklı iş dallarına yada coğrafi bölgelere göre gruplar kuruluyor ve insanlar iş fikirlerini konuşuyorlar. Yaptığınız iş ile ilgili bir çok yeni insanla tanışma fırsatı bulmuş oluyorsunuz. Bir çok grup gerçek mekanlarda toplantılar düzenliyorlar ve bu toplantılarda yeni insanlarla tanışıp yeni iş olanaklarına kavuşabiliyorsunuz. Yani şirketin adındanda anlaşılacağı gibi bu insanlarla sinerji oluşturuyorsunuz.

Sitenin ingilizce olması gözünüzü korkutmasın. Yarım saat içinde ana menünün kullanımını kolaylıkla çözebilirsiniz. Takıldığınız noktalarda dilediğiniz zaman bana danışabilirsiniz. Zaten bana göre asıl mesele şirketin kazanç planına dahil olmak. Şuan Türkiyeden sadece 2 üye olduğu için eğer ingilizceniz iyi değilse sitede çokta fazla vakit geçirmenize gerek yok ama ingilizceniz yeterince iyiyse ilk günler siteden çıkmak istemeyebilirsiniz.

Bu sitedeki güzelliklerden biriside aşşağıda ki gibi bir profil kartına sahip olabiliyorsunuz. Bu kartı istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Join Me at SynergyStreet!

Şirketin ileri seviye üyeler için ayrı kazanç planlarıda mevcut. Aylık 25$ ile 50$ arasında değişen bu kazanç planına katılarak çok daha yüksek miktarlarda kazanabilme şansınızda var fakat ben ilk olarak aylık 10$ lık kazanç planını tercih etmenizi öneriyorum. Belirli bir gelir seviyesine ulaştığınızda diğer kazanç planlarına geçiş yapabilirsiniz.

Bir noktayı özellikle belirtmek istiyorum. Şuan Türkiyeden bu şirkete üye olan 2 kişi var sadece. Ben ve bir arkadaşım. Synergy Street şirketinin tanıtımını yapmaya henüz yeni başladık. Bu sizin için büyük bir fırsat. Türkiyede henüz kimsenin bilmediği bu şirket hızlı bir şekilde yayılacaktır. İlk üyelerden olursanız büyük avantaj sağlayabilirsiniz.

Şuan doğru bir karar verip bu şirkete katıldığınızı düşünün ve kendinizi 6 ay sonrasında hayal edin. Aylık 10-20 milyar arasında bir sabit gelire ulaştığınızı düşünün.. Güzel olmazmıydı? Olmaması için bir neden yok! Yapmanız gereken bir karar vermek ve bu kararı uygulamak. Unutmayın harekete geçmeyenler yerinde saymaya mahkum olurlar…

Ve işte bu yazıyı sonuna kadar okumanın mükafatı olarak :)) artık büyük süprizimide açıklayabilirim. Synergy Street şirketine benim sponsorluğumda katılman halinde şuan piyasada 75 TL’ye satılan Zenginlik Zamanı Eğitim Setini sana ücretsiz olarak vereceğim! Bu sayede eğitim setinin içinde olan bilgilerden faydalanarak kendine başta facebook olmak üzere çeşitli şekillerde alt üyeler bulabileceksin. Yani Synergy Street‘e üye olmakla aynı zamanda alman gereken en temel eğitimleride bedavaya almış olacaksın. Aşşağıda ki adresten şirkete kayıt olabilirsin.

Bundan sonrası sana kalıyor. Bir karar vermek durumundasın. Umarım doğru kararı verirsin…

Msn: net-gelirim@hotmail.com

En İyi Dileklerimle

Ali Aydın

Internet Marketing Expert

Synergy Street Türkçe Anlatım

—————————————————————————————————–

Synergy Street şirketine kayıt olmak ve siteyi kullanmak son derece basit. Aşşağıda ki anlatımı takip ederek hiç bir ingilizce bilgisine sahip olmadan kolayca üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. (Bu web sitesinde ki anlatımları isteyen herkez istediği şekilde kendi web sitelerinde kullanabilirler. Benden yardım istemeniz durumunda vaktim olduğunca yardım etmeye çalışırım.)

İlk olarak aşşağıda ki linke tıklayarak şirketin ana sayfasına gidiyoruz ve aşşağıda resimde gösterdiğim Earn linkine tıklıyoruz.

Synergy Street Kayıt

Daha sonra aşşağıda ki üyelik formunun bulunduğu sayfaya idiyoruz. Üyelik formu sayfanın aşşağısında.

Ödemeniz gerçekleştikten sonra mail adresinize içinde şifreniz olan bir mail gelicek. Bu şifreyi referans linkinizinde içinde olduğu, istatistiklerinizi, kazancınızı ve alt üyelerinizi görebildiğiniz “back office” yani üye paneline girerken kullanacaksınız. Üye paneline aşşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada resimde gösterdiğim şekilde en sağda ki “Synergy Street Affiliate” kısmından panele girebilirsiniz.

https://www.synergystreet.com/index.cfm/p/pages.member-login.htm

Panele girdiğinizde ilk olarak aşşağıda ki gibi “Home” açılış sayfası önünüze gelecek. Bu sayfada resimde gösterdiğim yerdeki link sizin referans linkiniz. Bu link vasıtasıyla altınıza yeni üyeler kaydedeceksiniz.

Pencerenin sol üst köşesinde ki Start linkinden tüm menüye ulaşabilirsiniz. Üye panelinizde linkinize kaç kere tıklanmış, hangi sitelerden tıklanmış, kaç alt üyeniz var, üyelerinizin kaç alt üyesi var, anlık kazandığınız komisyon oranı gibi bilgileri görebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı bilgilerinizi, ödeme alacağınız banka hesabı yada paypal hesabı bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz.

Msn: net-gelirim@hotmail.com

En İyi Dileklerimle

Ali Aydın

Internet Marketing Expert

Popularity: unranked [?]